15103.
317. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
Winkler Gábor: Sopron építészete a 19. században. Bp., 1988, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér illusztrációkkal.