Karl Baedeker: Österreich-Ungarn nebst Cetinje, Belgrad, Bukarest. Handbuch für reisende. Leipzig,1910, Karl Baedeker, XXII+16+578 p. 28. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven Egyik térképen szakadás. Szép állapotban, hozzá eredeti papírborítóval! / Linen binding, in German. Twenty-eighth edition, with maps, one map with a smal...
Dr. A. Otto: Die Hohe Tatra mit fünf Karten. 1909-1910 Berlin, 1909-10, Albert Goldschmidt. Kiadói egészvászon kötésben, térképmellékletekkel. / Linen-binding, with maps.
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941. Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos fekete-fehér képpel, térképekkel illusztrált, térképmelléklet nélkül, kopottas állapotban.
Budapest Története képekben 1493-1980. Képkatalógus I.-II. kötet. Főszerkesztő: Dr. Breza László. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Budapest Gyűjteménye. Bp.,1982,1983, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói egészvászon kötésben, volt könyvtári példány.
Dr. Doros Gábor-Dr. Melly József: A nemi betegségek kérdése Budapesten I-II. kötet. Statisztikai Közlemények. Bp.,1930, Székesfőváros Házinyomdája, 936 p. Kiadói papírkötésben, az első kötet borítója szakadt, a második kötet borítója kissé szakadozott, az első kötet kötése kissé sérült. (144-145. oldal.)