16238.
317. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
Altay Margit: Gézengúz. Ifjúsági elbeszélés. Bp., é.n.,Pallas. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, szövegközti illusztrációkkal.