16206.
317. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
Isaák Mártha: Bilincsek. Bp., é.n., Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.