16189.
317. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
Példának okáért. Szerk.: Csűrös István. Bp.,1925, Soli Deo Gloria. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kijáró elülső szennylappal, ajándékozási sorokkal.