16217.
317. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
Tóth Ede válogatott munkái. Remekírók Képes Könyvtára. Garay Ákos rajzaival. Bp., 1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel.