16235.
317. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
Vacláv Koval: Peti, én meg az atomok. Fordította Tóth Tibor. D.Foll illusztrációival. Bp.,1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.