Franciaország 1926. "Pour Dieu et Patrie (Istenért és hazáért)" fém lövészeti sportérem (40mm) T:2- szennyeződés, fülnyom
France 1926. "Pour Dieu et Patrie" metal shooting sport medal (40mm) C:VF stain, earmark
Franciaország 1999. 3xklf zománcozott fém jelvény: "VIGNERONE DE L'HIVER", "LE MESSAGER BOITEUX" és "SUTIE DE CERES" T:1-
France 1999. 3xdiff enamelled badges: "VIGNERONE DE L'HIVER", "LE MESSAGER BOITEUX" és "SUTIE DE CERES" C:AU
Német Harmadik Birodalom 1933-1939. 33db-os, többségében német jelvény és kitűző tétel, közte 1934. "Hitler's Dank" aranyozott fém jelvény; 1933-1934. "DDA" festett fém jelvény; 1939. "Hitlerjugend Mittelelbe" műanyag jelvény, hajlott; közte még városok és lövészegyesületek kitűzői, több daraból hiányzik a tű, vagy sérült T:2,2-
German Third Reich 1933-1939. 33pcs of various badges and pins, mostly German, including 1934. "Hitler's Dank" gold plated metal badge; 1933-1934. "DDA" painted metal badge; 1939. "Hitlerjugend Mitelelbe" plastic badge, curved; also included are pins from cities and shooting associations, some pieces are missing pins, or have damaged pins C:XF,VF
Románia 1906. "I. Károly uralkodásának 40. évfordulója" fém replika medál füllel (31x38mm) T:2-,3
Romania 1906. "40th anniversary of the reign of Carol I" replica medallion with ear (31x38mm) C:VF,F