Csontos László (1925-) DN "Dózsa György megkínzása" Br plakett (260g/117mm) T:1 / Hungary ND "Torture of György Dózsa" Br plaque. Sign.: László Csontos (260g/117mm) C:UNC
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat fa dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (92,99g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (93,39g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (92,98g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (15,6g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (15,6g/0.925) T:PP felületi karc,...
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1986. "MÉE Mezőtúr / Badár Balázs fazekas mester" Ag emlékérem (35,24g/0.835/42,5mm) T:2 (PP) patina Adamo MT2
Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" Ag és Br emlékérem pár (35,52g/0.835/42,5mm) T:1(PP) Adamo SF10
Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" Ag emlékérem (35,58g/0.835/42,5mm) T:1-(PP)
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1996. "MÉE 26. Vándorgyűlése Szeged Ópusztaszer / Az első országgyűlés és az Ond-Kalán nemzetség emlékére" Ag és Br emlékérem pár (36,34g/0.925/42,5mm) T:1(PP) Adamo SG30