Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Ag és Br emlékérem pár (35,57g/0.835/42,5mm) T:1(PP) ujjlenyomat Adamo SU2
Szabolcs Péter (1942-) / Szabó Géza (1939-) 1999. "MÉE XXIX. Vándorgyűlése Nagykanizsa / Budapest-Trieszt Vasútvonal" Ag és Br emlékérem pár (33,63g/0.925/42,5mm) T:1(PP)
Szabó Imrefia Béla 2000. "Az önművelő költészet úttörője - Csokonai Vitéz Mihály / MÉE XXX. Vándorgyűlése Debrecen" Ag és Br emlékérem pár (33,57g/0.925/42,5mm) T:1(PP) Adamo DE18
Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag és Br emlékérem pár (34,79g/0.640/42,5mm) T:1- patina
Tóth Sándor (1933-) 1984. "MTESZ Csongrád Megyei Szervezete - Vedres István emlékérem" kétoldalas öntött bronzérem, bőrtokban (1270g/~132mm) T:2 kis patina / Hungary 1984. "MTESZ Csongrád Megyei Szervezete - Vedres István emlékérem" double-sided cast Br commemorative medallion in leather case. Sign.: Sándor Tóth (1270g/~132mm) C:XF small patina
Tóth Sándor (1933-) / Szabó Géza (1939-) 1993. "MÉE XXIII. Vándorgyűlése Kaposvár / Rippl-Rónai József 1861-1927" Ag és Br emlékérem pár (36,4g/0.835/42mm) T:1,1-(PP)
Tóth Sándor (1933-) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" Ag emlékérem, II. fokozat, peremén gravírozva (43,38g/42,5mm) T:1- patina Hungary 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" Ag piefort commemorative award medallion, 2nd grade, with edge engraved. Sign.: Sándor Tóth (43,38g/42,5mm) C:AU patina Adamo BPa2
Turáni Kovács Imre (1910-1975) 1948. "A legnehezebb időben végzett jó munkáért 1945-1948" Br plakett, hátoldalán két lyuk rögzítésre (84x54mm) + DN "X. Pécs-Szeged" Br plakett "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (55x86mm) T:2,2- ph.