11129. 317. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
5 000 HUF
0 HUF
Hutschenreuther lapos tányér, fehér mázas, jelzett( Harmadik Birodalmi jelzéssel), kopott,karcos, d:23 cm / Hutschenreuther porcelain plate with German Reich sign
Photo of the item taken by : vörös_iván