11839. 317. Closed Online auction Documents
4 000 HUF
9
0 HUF
1949 Magyar köztársaság fényképes útlevele, 2 db 15 ft. illetékbélyeggel, csehszlovák és lengyel bejegyzésekkel, aranyozott vászonkötésben, a borítón Kossuth-címerrel
Photo of the item taken by : vörös_iván