12628.
317. Closed Online auction
Maps
60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
1887 Budapest főváros beépített kültelkeinek út- és a Tabánnak utcahálózati térképe. Szerkesztetett a fővárosi mérnöki hivatal földmérési szakosztálya által. Rajzolta és kőre metszette Jauernig Nándor főv. kőrajzoló. Bp., 1887, Légrády. Kiadói kissé sérült gerincű aranyozott egészvászon-köté, színes litografált térképlap, vászonra kasírozva, 84x99 cm.