10077. 317. Closed Online auction Paintings and graphics
26 000 HUF
0 HUF
Gutaházy Németh Gyula (1892-1959): Érkezés a piacra. Olaj, vászon, jelzett, festék kopásokkal, keretben, 25×39 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván