1889-1894 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1888.-1893. évi jelentéséből. Bp., 1889-1894, Franklin-Társulat, 35 p.+1t.+24+36+31 38+35 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
1887 Zur Erinnerung an den 25. October 1887. Díszes, aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, javított gerinccel, egy kijáró lappal. Nagytapolcsány, Ungar Mihály, és Gemeiner Kornélia, Gemeiner Mór (Nagytapolcsány) és Ungar Mihály (Budapest) gyerekei házassági üdvözlő táviratainak díszes gyűjteménye, többségében német nyelven, közte egy-két magyar nyelvű.
1889 Bp., Taxa - medicamentorum. Gyógyszer - árszabvány. A gyógszer-árszabvány hivatalos kiadásába fel nem vett gyógyszerek árszabványával bővítve és jegyzetekkel ellátva, 171p
1893 Fürst Bicmarck, magyar kivándorlók által is használt tengeri gőzhajó díszes, litografált menükártyája / 1893 Lithographic menu card of the steamer ship Fürst Bimarck 13x21 cm
1893 Normannia magyar kivándorlók által is használt tengeri gőzhajó díszes, litografált menükártyája / 1893 Lithographic menu card of the steamer ship Normannia. 13x21 cm
1893 Fürst Bicmarck, magyar kivándorlók által is használt tengeri gőzhajó díszes, műsorkártyája / 1893 Lithographic program card of the steamer ship Fürst Bimarck 13x21 cm