11065. 317. Closed Online auction Sculptures, statuettes, plaques
20 000 HUF
0 HUF
Jelzett furulyázó juhász, bronz, sérült márvány talapzaton, apró hibákkal, m:18 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván