https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Watches Number of items: 47
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1491291
11223
317
0
36000
Watches
Other collectibles
1
XIX. sz. Asztali óra halászó figura díszítéssel. Bronzírozott fém, Ingajáratú. Zománc számlappal. Fél-ütős. Kulccsal. Működőképes, de beállításra szorul. Számlapon hajszálrepedések / 19th century table clock with fishing figure. Enameled dial with minor cracks
Starting price:
36 000 HUF
1743712
11224
317
0
12000
Watches
Other collectibles
1
Közel 100 darab nem használt óraüveg különböző méretekben zsebórákhoz és karórákhoz is. / Nearly 100 watch glasses
Starting price:
12 000 HUF
1743706
11225
317
0
1000
Watches
Other collectibles
1
Kb 50 darabos óratétel javításra, alkatrésznek. Sok svájci, néhány működőképes
Starting price:
1 000 HUF
1743723
11226
317
0
32000
Watches
Other collectibles
1
Kb 40 db fém és zománc óraszámlap. Nagyrészt hibátlan, nem használt darabok a XX. sz. elejéről, becsomagolva, részben óraszerkezettel / Unused enameled dials
Starting price:
32 000 HUF
1743725
11227
317
0
10000
Watches
Other collectibles
1
Több ezernyi óra felhúzó korona. Óra alkatrész.
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
1505264
11228
317
0
34000
Watches
Other collectibles
1
cca 1800 Régi francia ingás falióra, zománc számlappal, Laurance a Aix-en-othe jelzéssel, inga és súlyok nélkül de intakt szerkezettel. Díszes tokkal és mutatókkal. Egészet üt. Számlapon hajszálrepedések. fém testtel. / cca 1800 Vintage French wall watch signed Laurance a Aix-en-othe. In metal case with enamel dial. Intakt but incomplete (pendulum and weights are missing) 39x25 cm
The item is not available
Starting price:
34 000 HUF
1246739
11229
317
0
22000
Watches
Other collectibles
1
Timex karóra, több funkciós, jelzett, jótállási jeggyel, eredeti dobozában, bőr szíjjal, működik
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
1722951
11230
317
0
50000
Watches
Other collectibles
1
XIX. sz. vége: Falióra ingajáratos, felesütős, hibátlan zománc számlappal, jó állapotban 90x37 cm
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
1685060
11231
317
0
30000
Watches
Other collectibles
1
XIX. sz. Gazdagon díszített felesütős fali ingaóra. faragott díszítésekkel, hibátlan zománc számlappal.. Szép hanggal, működő, szép állapotban, kulccsal 40x100 cm / XIXth. century wall clock with rich ornaments. Strikes half. Nice, working condition 40x100 cm
Starting price:
30 000 HUF
1730986
11232
317
0
18000
Watches
Other collectibles
1
cca 1950 Junghans, Lauffer, 8 napos, ingajáratos asztali óra. Negyedütős, Westminster dallamot játszó, szép hangú szerkezettel. Működő, szép állapotban, kulccsal. / Lauffer Westminster antique mantel clock art deco chiming pendulum (Junghans) Works well.
Starting price:
18 000 HUF
1640931
11233
317
0
8000
Watches
Other collectibles
1
Junghans zsebóra, hibátlan számlappal, fém tokkal, nem működő szerkezettel
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment