Books: Architecture, Art Number of items: 192
1702628
15539
318
11000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
11 000 HUF
1702608
15540
318
11000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
11 000 HUF
1755221
15541
318
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Zádor Anna: Pollack Mihály 1773-1855. Bp.,1960, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Két melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1100 példányban.
5 000 HUF
1755237
15542
318
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vámos Ferenc: Latja Béla. Bp., 1970, Akadémia Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
5 000 HUF
1750097
15543
318
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Magyar Erotika. Hungarian Erotica. Kiállítási katalógus. Bp.,2002, Newmark Hungary Kft.-PolgART. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Kereskedelmi forgalomba csak korlátozott példányszámban került.
8 000 HUF
1720499
15544
318
Books: Architecture, Art
Other collectibles
8 000 HUF
1750957
15545
318
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dercsényi Balázs-Foltin Brunó-G.Györffy Katalin-Hegyi Gábor-Winkler Gábor-Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Bp.,1992, Hegyi & Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
1750952
15546
318
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dercsényi Balázs-Hegyi Gábor-Marosi Ernő-Takács Béla: Református templomok Magyarországon. Bp.,1992, Hegyi & Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
1733603
15547
318
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Rózsa Miklós: A magyar impresszionista festészet. Lyka Károly előszavával. Götz Béla Ernő (1882-1941) grafikus, festőművész borítójával. Bp.,1914, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 12+299+1 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, kopott borítóval.
8 000 HUF
1750878
15548
318
Books: Architecture, Art
Other collectibles
3 000 HUF
1755901
15549
318
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Ars decorativa 18. köt. Az Iparművészeti Múzeum és a Hopp Ferenc Kelet-Ázsiai Művészeti Múzeum évkönyve. Bp., 1999, Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
3 000 HUF
1756419
15550
318
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Tóth Ervin: Európai grafika. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, hiányos gerinccel.
A szerző, Tóth Ervin (1910-1999) által aláírt, számozott (200/34.)
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035