1 200 HUF
Napoleon album. I. Napoleon élrete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Képekkel illusztrált. Bp., Hornyánszky. Kiadói egészvászon kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel, hiányzó címlappal, egy kijáró illusztrációval.