A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Szerk.: Doromby József. Bp., [1941], Reé László. Kicsit kopott vászonkötésben, gerincénél szakadások.
Előírások a Magyar Királyi Honvéd Gyalogság őrvezetői és altisztjei számára. Bp., 1899 Athenaeum Rt. Korabeli, viseltes, a gerincén felszakadt félvászonkötésben, az eredeti borító felragasztva. Belül jó állapotban.
vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, nemzeti színű szalaggal díszített egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé fol...
6. Wehrgeologischer Lehrgang in Heidelberg 14. bis 20. XII. 1940. mit 2.XII.40 verfügt durch OKH, Gen St d H Gen d Pi u. Fest b Ob d H Az. 39 Geol 18a/In Fest Geol.a, Nr.18 870/40. Berlin, 1941, Reichsdruckerei. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötés, számos egészoldalas és kihajtható melléklettel, térképpel, ábrával illusztrálva, német nyelven. Német nyelvű tanulmánykötet kiadvány a ka...
A világháború képes krónikája I-III.+VI-IX. kötet. (A IV., V. kötet hiányzik.) Bp., 1914-1916, Révai, Pallas Rt.-ny. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, az I-II. kötetek megviselt állapotban, sérültek, a kötésük szétvált, az I. kötet borítója elvált a könyvtesttől, a III. kötet kissé viseltes állapotban, kissé sérült kötéssel, egy illusztráció kijár, IX. köte...
Rádiólokáció 13. sz. Magyar Repülő Szövetség kiadása repülést tanulmányozó körök részére. Bp., é.n, Magyar Repülő Szövetség, Vörös Csillag Nyomda-ny., 61 p. Kiadói papírkötés.
Háborus novellák. Az Érdekes Ujság ingyenes husvéti melléklete. Bródy Sándor, Heltai Jenő, Keszler József, Kosztolányi Dezső, Molnár Ferenc és Móricz Zsigmond elbeszélései.+Móricz Zsigmond: A kárpáti vihar. Az Érdekes Ujság ingyenes pünkösdi melléklete. Első kiadás. +Nagy Endre: Már minálunk babám... (Egy ütközet története). Az Érdekes Ujság ingyenes karácsonyi melléklete. Első kiadás. Bp., 1915-1...