15790.
318. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
Orchids from the Botanical Register 1815-1847. I-II. kötet. I. kötet. The Text. II. kötet. The Illustrations. Basel-Boston-Berlin, 1991, Birkhäuser. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, a kartontokon kis sérülés.