800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Émile Zola: A pénz I-III. + A Coquevillei muri és egyéb elbeszélések. Két kötetbe kötve. Bp., é.n., Gutenberg. Kiadói, aranyozott, kissé kopottas egészvászon-kötésben. A borÃtótáblákon Beck. Ö. Fülöp által tervezett plakett.