4 600 HUF
Jókai Mór: A jövő század regénye. II-III. rész. Második rész: Az örök béke. I-III. kötet. Harmadik rész: Az ítélet napja. Bp.,1873-1874, Athenaeum, 160+2+154+2+155+2 p. Első kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval. Ritka!