6 000 HUF
Szerémy Zoltán: Emlékeim a régi jó időkből. Az előképet Zádor István festőművész,a rajzokat Hermann Ádám honvéd-százados, festőművész, a szerző unokaöccse készítette. Bp.,1929, Budapesti Színészek Szövetsége, (Centrum Kiadóvállalat Rt.), 1 t.+287 p.+ 55 t. (28 levélen. 1 dupla). Gazdag szövegközti kép- és rajz anyaggal. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, a gerince sérült, egy lap az illusztrációk közül kijár, néhány lapszélen kisebb folt.