4 000 HUF
Caspar Erhard (1685-1729): Christliches Hausbuch, Oder Das große Leben Christi. Zweiter Theil. Augsburg-München, 1874, Matthäus Rieger, 1 t.+690+2 p.+ 8 t. Rézmetszetekkel, közte egy kihajtható metszettel Jeruzsálemről, német nyelven. Korabeli aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval. / Contemporary leather-binding, with worn cover, in German language.