https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Technics Number of items: 43
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1748841
15908
318
0
5000
Books: Technics
Other collectibles
1
1911 Vízügyi Közlemények I. évf. 2. szám. Morvaszabályozás 24 fényképpel és két kihajthható térképpel.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1671791
15909
318
0
8000
Books: Technics
Other collectibles
1
Cipészipari ismeretek. Összeállította: Az ipari szakkönyvtár szerkesztőbizottsága. Ipari szakkönyvtár 28-30. Bp.,é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 238 p+6 t. (5 kihajtható és 1 egészoldalas ábra.) Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az egyik ábrát kitépték.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1677409
15910
318
0
4600
Books: Technics
Other collectibles
1
Asbóth Oszkár: Az első helikopter. Bp.,1956, Népszava. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 3090 példányban.
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
1634338
15911
318
0
4600
Books: Technics
Other collectibles
1
Építési zsebkönyv I-II. Szerk.: Dr. Möller Károly. Bp., 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött modern papírkötés, de belül jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
1653335
15912
318
0
3600
Books: Technics
Other collectibles
1
Walter Gebauer: Kézműipari kerámia. Bp., 1985, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1757243
15913
318
0
2000
Books: Technics
Other collectibles
1
Ifj. Mádai Lajos: Villamos világítási felszerelések. Építő Munkavezetők Könyvtára XL. Bp., 1918, Kilián Frigyes Utóda (Noseda Tivadar),(Stephaneum-ny.),236 p.+ 1 kihajtható melléklettel. Szövegközti ábrákkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1758302
15914
318
0
2400
Books: Technics
Other collectibles
1
Ficza, Mamusich: Természethű hangközlés Elektroakusztika. Bp., 1964. Műszaki.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1748915
15915
318
0
1600
Books: Technics
Other collectibles
1
Tarján Ferenc: Feltalálók műhelytitkai. Korszerű találmányok és felfedezések. Az emberi alkotás regényei. Bp., én., Béta. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1567739
15916
318
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
1
Pál Imre: Térgeometria a műszaki gyakoraltban. Bp., 1973, Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Kiadói műbőr-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1750873
15917
318
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
1
Magyarország csatornázása és szennyvízkezelése. Szerkeszti és kiadja A Magyar Mérnök és Építészegylet. Szerk.: Lesenyei József. Bp.,1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda, IX+290 p.+XIV+VIII t. Fekete-fehér fotókkal. Félvászon-kötés, rossz állapotban, foltos, ázott, kopott, sérült borítóval, a hátsó kötéstábla belsején a papír elvált a táblától.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1751262
15918
318
0
1600
Books: Technics
Other collectibles
1
Félix R. Paturi: A technika krónikája. Bp., 1991, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1757363
15919
318
0
800
Books: Technics
Other collectibles
1
B. L. Jacot - D.M.B. Collier: Marconi, az éter varázslója. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment