1943-1946 Vegyes könyvtétel, 2 db: Az Építőipari elszámolást és kalkulációt szabályozó rendeletek. Bp., [1943], Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 24 p. Kiadói papírkötés. Az Építőipar Kérdései az 1946. évben. A Budapesti Építőmesterek Ipartestülete Elöljáróságának jelentése. Bp.,1946, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 29 p. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal.
1942-1943 Vegyes könyvtétel, 2 db: 1942 Az Építőipar Kérdései az 1942. évben. A Budapesti Építőmesterek Ipartestületének Tisztijelentése. Bp., 1942, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, (Stephaneum-ny.), 40 p. Kiadói papírkötés. 1942 Az Építőipar Kérdései az 1943. évben. A Budapesti Építőmesterek Ipartestülete Elöljáróságának jelentése. Bp.,1943, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, (Steph...
Mezey Bertalan: Elektrotechnikai gyakorlati alapismeretek. Bp., 1908, "Molnárok Lapja". II. kiadás. Kiadói kopottas, foltos egészvászon-kötés, belül jó állapotban. Ritka!
Karl Imhoff: A csatornázás és szennyvíztisztitás kézikönyve. Bp., 1955, Dokumentációs ésé Nyomtatványellátó Vállalat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.
Technikai fejlődésünk története. Kiad. a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., 1929, Stádium Sajtóvállalat Rt. Második kiadás. A borítója hiányzik, de a könyvtest egyben van, az elülső előzéklap kijár, szakadt, a 13/14. oldal szakadt foltos.