C. Birnbaum. - Göttger, C - Gayer, K. u.a.: Das neue Buch der Erfindungen, Gewerbe und Industrien. Rundschau auf allen Gebieten der gewerblichen Arbeit. 1-6. Hatodik, javított kiadás. Leipzig-Berlin, 1872-1873-1874, Otto Spamer. Díszes, aranyozott gerincű félvászon borító, 520+510+446+520+488+540 p. A könyvben számos illusztrációval,képpel. A borítója kopott, a gerince fakó. Az védőlapon, és a c...
Zigány Ferenc: Ábrázoló geometria. Bp., 1964, Tankönyvkiadó Vállalat. A szerző dedikációjával. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Gilányi János: Ábrázoló geometria. Polgári fiúiskolák III. osztálya számára. Bp., 1908, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 62+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
A. Slaby: A szikratávíró. A. Slaby tanárának a német császár előtt tartott felolvasásai után. Átdolgozta Kreuzer Géza. Kultura és Tudomány. Bp., 1917, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés,
Amit a képesített iparosnak tudni kell közigazgatási ismeretek köréből 1-2. Szerk.: Moór Jenő, Dr. Puky Ferenc, Dr. Kozmutza Pál, Fábián Menyhért. Ipari szakkönyvtár 1-2. Bp.,é.n. (cca 1937-1938), Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.