15050.
318. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Cholnoky Jenő: Földrajzi képek. Bp., 1914, "Élet". Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, a gerincen pici sérüléssel.