15051.
318. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
Salzburg im Wandel der Jahrtausende. Salzburg,é.n., Andre Hofer, 53+5 p.+27 t. Egészoldalas színes képtáblákkal, német nyelven. Kiadói haránt alakú cérnafűzött félvászon-kötés, megviselt állapotban, az elülső borítón kis sérülés, a képtáblák kijárnak, egy képtábla hiányzik, a lapok foltosak. / Linenbinding, in poor condition, the first cover damaged, the illustrations are coming out, one illustration lost, the pages are spotty, in German language.