15070.
318. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
dr. Bedy Vince: Győr katolikus vallásos életének múltja. Győregyházmegye múltjából V. szám. Győr, 1939, Győregyházmegyei Alap Nyomdája. Félvászon kötés, kopottas állapotban.