Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 115
1731564
30649
318
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
3 600 HUF
1062510
30650
318
17000
Numismatics
Asszonyi Tamás (1942-) DN 12db "Horoszkóp" Br emlékérem, mindegyik eredeti tokban (48mm) T:2
17 000 HUF
1752723
30651
318
Numismatics
Bajnok Béla (1937-) / Szabó Géza (1939-) 1990. "Magyar Köztársaság kikiáltása emlékére / Republica Hungariae" Ag emlékérem, peremen "SzG" fémjel (35,84g/0.835/42,5mm) T:1-
4 000 HUF
1753157
30652
318
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "1918" jelzett Ag érem füllel, az 1918-as dátum gravírozva (21,57g/0.900/38mm) T:2,2-
2 000 HUF
1755563
30653
318
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Z. Zorkóczy Samu" Br emlékérem gravírozva. "Z ZORKÓCZY SAMU EMLÉKÉREM 1936 - ORSZÁGOS MAGYAR BÁNYÁSZATI ÉS KOHÁSZATI EGYESÜLET" (50,5mm) T:2
3 000 HUF
1755904
30654
318
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1940. "Országos Magyar Lövész Szövetség 1871 / Bajnokság 1940" fém emlékplakett hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (70x50mm) T:2 patina
3 000 HUF
1750943
30655
318
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) DN Görög harcos babérkoszorúval Br plakett márványlapra erősítve (39x61mm) T:2
5 000 HUF
1748356
30656
318
Numismatics
Bogár Lívia (1957-) 1984. "MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" jelzett Ag emlékérem (3,58g/0.800/16mm) T:2 Adamo KE35
1 200 HUF
1748357
30657
318
Numismatics
Bogár Lívia (1957-) 1987. "MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem" jelzett Ag emlékérem (3,63g/0.835/15mm) T:1- Adamo HB4a
1 200 HUF
1731321
30658
318
Numismatics
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag emlékérem (41,42g/0.640/42,5mm) T:1,1- kis patina Adamo GS2
4 000 HUF
1752259
30659
318
Numismatics
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1955. "Magyar Kémikusok Egyesülete - Than Károly emlékérem / Egyesületi életünk terén kifejtett tevékenységért" Br emlékplakett dísztokban (75mm) + A tokban még 1942. "Petőfi Sándor 1848" a Magyar Történelmi Emlékbizottság felkérésére Pátzay Pál által tervezett jelvény (17x25mm) T:2
3 000 HUF
1753361
30660
318
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Bibó István 1977" Br emlékérem (84mm) T:2
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035