30707.
318. Closed Online auction
Hungarian commemorative medals and plaques
10 000 HUF
Tóth Sándor (1933-) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" Ag emlékérem, III. fokozat (57,6g/0.835/42,5mm) T:1- patina Hungary 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" Ag piefort commemorative award medallion, 3rd grade. Sign.: Sándor Tóth (57,6g/0.835/42,5mm) C:AU patina Adamo BPa2