Amerikai Egyesült Államok 1941-1990. 1c Br (66x) nagyrészt különböző évjáratok illetve verdejelek T:1-,2 USA 1941-1990. 1 Cent Br (66x) mostly different years and/or mint marks C:AU,XF
Amerikai Egyesült Államok 1964-1964D 1/2$ Ag "Kennedy" (2xklf) plasztik tokban T:1- USA 1964-1964D 1/2 Dollar Ag "Kennedy" (2xdiff) both in plastic case C:AU
Amerikai Egyesült Államok 1965. 1c + 5c + 1D + 1/4$ + 1/2$ Ag "Kennedy" plasztiktokban T:1,1-,2 USA 1965. 1 Cent + 5 Cent + 1 Dime + 1/4 Dollar + 1/2 Dollar Ag "Kennedy" in plastic case C:UNC,AU,XF
Amerikai Egyesült Államok 1966-1968D 1/2$ Ag "Kennedy" (2xklf) mindkettő plasztik tokban T:1- USA 1966-1968D 1/2 Dollar Ag "Kennedy" (2xdiff) both in plastic case C:AU
Amerikai Egyesült Államok 1968S 1d-1/2$ (5xklf) dísztokos szettben T:PP külső borító sérült USA 1968S 1 Dime - 1/2 Dollar (5xdiff) set in original case C:PP cardboard case damaged
Amerikai Egyesült Államok 1977-1993. 1/2$ Cu-Ni "Kennedy" (5x) + DN "John E. Robert Kennedy" aranyozott fém emlékérem, "SCILTIAN(?)" gyártói jelzéssel (28mm) T:2 USA 1977-1991. 1/2 Dollar Cu-Ni "Kennedy" (5x) + ND "John E. Robert Kennedy" gilt metal commemorative medal, with "SCILTIAN(?)" makers mark (28mm) C:XF