11187. 318. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
6 500 HUF
0 HUF
Zsolnay piros pöttyös mokkás készlet: 4 db csésze+alj, 1 db cukortartó, 1 db kanna, 1 db tejes kanna, matricás, jelzett, kopásokkal
Photo of the item taken by : vörös_iván