12760.
318. Closed Online auction
Literature about photography
3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
A Kertész. 1894-1985-1994. Szerk.: Kolta Magdolna. A magyar fotográfia történetéből 5. Bp.,1994, Magyar Fotográfiai Múzeum - Pelikán Kiadó, 187 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, a ragasztása részben elengedett, a kötése kissé sérült, a hátsó borító belsején kis sérüléssel.