12739.
318. Closed Online auction
Literature about photography
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Szakál Géza: A gyakorlati fényképezés. Kézikönyv kezdő és haladottabb amatőröknek. Útmutató a művészi fényképezés elsajátítására. Bp.,1917, Athenaeum, 232 p.+ 8 t. + 1 kihajtható melléklettel. Harmadik, javított és bővített kiadás. Átkötött kopottas félvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra kasírozták, kopott, foltos, a gerincen kis sérüléssel, csak nyolc táblával.