13084.
318. Closed Online auction
Maps
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
F. W. Putzgers: Historischer Schul-Atlas. Bielefeld-Leipzig, 1928, Verlhagen&Klasing, 15+168 p. Német nyelven. Kiadói kopott borítóval, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, két oldalon felületi sérüléssel, egy amatőr módon javított lappal (5,6;7,8.) /Linen-binding, in poor condition, with worn cover, damaged spine, some pages are coming out, two damaged pages, one page repaired. (5,6;7,8.)