12944. 318. Closed Online auction Military
3 000 HUF
0 HUF
cca 1890-1900 Szöllőssy Ödön katonatiszt keményhátú fotója, Nagybecskerek, Oroszy Lajos, kopott, sérült, kartonnal, 22x14 cm.
Photo of the item taken by : vörös_iván