10100. 318. Closed Online auction Paintings and graphics
30 000 HUF
9
0 HUF
Gutaházy jelzéssel: Piaci jelenet. Olaj, vászon, restaurált, jelzett, keretben, 54×70 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván