13529.
318. Closed Online auction
Poster
60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
1917 Haranghy Jenő (1894-1951): Jegyezzünk hadikölcsönt, plakát, litográfia, Athenaeum Rt., restaurált, 94x62 cm / lithographic poster, restored, 94x62 cm