4 000 HUF
1843 Közhasznu Honi Vezér. Gazdasági, házi's tiszti kalendáriom 1843. közesztendőre. XII. évi folyamat. Szerk.: Monte Dégói Albert Ferenc. Pest, Landerer és Heckenast, 14 sztl. lev.+17-288 p.+ 1 t.(kőnyomat, szakadt.). Kiadói kartonált papírkötés, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, sérült, szétvált kötéssel, az illusztráció szakadt.