1 000 HUF
1904 Jövendő. II. évf. 12-15. sz. Szerk.: Bródy Sándor. Főmunkatárs Ambrus Zoltán, Heltai Jenő. Korabeli átkötött félvászon-kötés, a borítója és a gerince kopott, a gerince sérült, a hátsó szennylapnál foltos.