2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Kiss József: A Hét 1901. január-december. XXIII kötet. Teljes évfolyam egybekötve. Bp., 1901, Athenaeum. Korabeli kopottas, gerincén sérült félvászonkötésben.