1904 Jövendő. II. évf. 12-15. sz. Szerk.: Bródy Sándor. Főmunkatárs Ambrus Zoltán, Heltai Jenő. Korabeli átkötött félvászon-kötés, a borítója és a gerince kopott, a gerince sérült, a hátsó szennylapnál foltos.
1905 Néptanítók Lapja. XXXVII. évf. 1-52 sz. Kiadja a Vallás és Közoktatásügyi M. Kir. minisztérium. Szerk.:Ujváry Béla, Dr. Göőz József. Bp.,1905, M. Kir. Tudományegyetemi Könyvnyomdában. Átkötött kopottas félvászon-kötés.
1906 Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. Szerk.: Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. XVII. évfolyam. Bp., Magyar Néprajzi Társaság. +A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője. Az "Ethnographia" melléklete. Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. VII. évf. Bp., Magyar Nemzeti Múzeum. Korabeli átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, IV+1+384+IV+316 p.+4 t. (3 sz...
1908 Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. Szerk.: Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. XIX. évfolyam. Bp., Magyar Néprajzi Társaság.+ A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője. Az "Ethnographia" melléklete. Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. IX. évf. Bp., Magyar Nemzeti Múzeum. Korabeli átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, IV+398+IV+224 p.+3 t. (színes) ...
1909-1910 Zászlónk. 1909 szeptember-1910 június VIII. évf. 1-10. szám. Kiadja Regnum Marianum. Bp., Stephaneum-ny. Átkötött korabeli félvászon-kötés, sérült gerinccel, 59/60. oldal hiányzik, 61/62.-83/84. oldal szakadt, és kijár, az eredeti borítókat bekötötték.
1909 Magyar Statisztikai Évkönyv. 1907. XV. évf. Szerk. és kiadja M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp.,1909, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, volt könyvtári példány.