1914 A Pesti Hírlap naptára az 1914. szökőévre. 24. évf. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap és első oldal kijár, szakadt, a 111/112. oldal kijár.
1916 A Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre. 26. évf., Szerk. Schmittely József. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
cca XX. sz. eleje: Olvashatatlan jelzéssel: Sárkány. Kínai fametszet, rizspapír, 21x14 cm./ cca early 20th century: Unreadable sign: Dragon. Chinese wood engraving on rice-paper, 21x14 cm.
cca XX. sz. eleje: Olvashatatlan jelzéssel: Paradicsommadár. Kínai fametszet, rizspapír, 21x14 cm./ cca early 20th century: Unreadable sign: Bird-of-paradise. Chinese wood engraving on rice-paper, 21x14 cm.
cca XX. sz. eleje: Olvashatatlan jelzéssel: Gém. Kínai fametszet, rizspapír, 21x14 cm./ cca early 20th century: Unreadable sign: Heron. Chinese wood engraving on rice-paper, 21x14 cm.
cca XX. sz. eleje: Olvashatatlan jelzéssel: Ház a fák között. Kínai fametszet, rizspapír, 21x14 cm./ cca early 20th century: Unreadable sign: A house in the woods. Chinese wood engraving on rice-paper, 21x14 cm.