2 000 HUF
1899 Nagyszombat, Tyrnau, Trnava; Szeminárium, Alsó Hosszú és Nagy Lajos utca, Invalidus templom, Várostorony, Fő tér Nagy Lajos házával. Horovitz Adolf kiadása / streets, square, church, villa. Art Nouveau, floral, litho (EK)
T2/3