Ludwig Schnorr von Carolsfeld: Porzellan der europäischen Fabriken des 18. Jahrhunderts. Bibliothek für Kunst- und Antiquitätensammler 3. Berlin, 1916, Richard Carl Schmidt & Co. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Meisterwerke der Holzschneidekunst aus dem Gebiete der Architektur, Skulptur, und Malerei. 7. Band.
Leipzig, 1885, J.J. Weber.
Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A fafaragó művészet remekművei. A könyvben számos egészoldalas illusztrációval, német nyelven. Megviselt állapotban /
Book about woodcarving-art, in german language with a lot of illustrations. In poor condition. The book is damaged.
Moderne Kunst in Meister-Holzschnitten. Nach Gemalden und Sculpturen Berühmter Meister Der Gegenwart. XIII. Band. Berlin, é.n. [cca 1900], Rich. Bong.
Kiadói festett egészvászon borító, egész- és kétoldalas illusztrációkkal. Német nyelvű könyv a modern művészetről a XIX. század végéről.
Megviselt állapotban. A borító kopott. A gerince sérült. A kötése meglazult, sérült. A könyvből számos lap hiányzik! /
Book about the modern art in german language, with one and two full-pages illustrations, from the end of the 19th century.
In poor conditions. The cover is worn. The spine and the binding are damaged. Some pages lost from the book.
H. Knackfuß: Rembrandt. Künstler-Monographien 3. Bielefeld&Leipzig, 1924, Velhagen & Klasing. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, foltos, hullámos borítóval, lapokkal, német nyelven. Iván Szilárd (1912-1988) festő, grafikus aláírásával. / Paperbinding, with spotty and wavy pages, and cover, in poor condition, in German language. With signature of Szilárd Iván, painter, graphic artist.
Werkstatt Rixdorfer Drucke. Oeuvre Verzeichnis: Bremer, Schindehütte, Vennekamp, Waldschmitt. Szerk.: Ohff, Heinz. Berlin, 1970, Merlin Verlag. 4 db német nyelvű művészeti könyv számos érdekes műalkotással. Kartonált papírkötésben, karton védőtokban, jó állapotban. /
4 German art publications with a lot of interesting artworks. Hardcover, in cardboard case, in good condition.