10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Ernst Lemberger: Meisterminiaturen aus fünf jahrhunderten. Stuttgart, 1911, Deutsche Verlags-Anstalt, 36 p. + 75 t.+111 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Számos egészoldalas képpel díszesen illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopottas, a lapok foltosak. / Cloth-binding, in german language, it illustrated with 75 pictures. The cover is little bit worn, the pages are spotty.