15617. 319. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 800 HUF
0 HUF
H. Takács Marianna: Magyarországi udvarházak és kastélyok. (XVI-XVII. század.) Bp.,1970, Akadémia Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor